Ідеальна нова відремонтована асфальтна дорога на ділянці від Коломиї до Шешорів.

До Шешорів найкраще добиратися поїздом або на автомашині.
З Києва найраще придбати білети на колишній поїзд № 43/44, за маршрутом "Київ - Івано-Франківськ", який відправляється орієнтовно о 19.15 годині, але (!!!) потребує обов"язкової перевірки часу відправки та номеру поїзду, в зв"язку з постійними змінами часу відправки та номеру поїзду Адміністрацією залізниці. Поїзд прибуває до Івано-Франківська близько 06.00 - 07.00 години ранку ( в залежності від сезонного розкладу).
Безпосередньо на привокзальній площі є автостанція, на якій можна за 3-5 хв. придбати білет до автостанції  Коломиї, або прямо до Косова.
Зручніше, купити білети до АС Коломия (довідкова АС Коломия, тел. (03433) 2-02-51), тривалістю руху близько 60 хвилин, або маршрутне легкове таксі Вам запропонують водії, які безпосередньо надають свої послуги прямо на тротуарі, біля виходу за браму вокзалу. 
Рейсом о  9.00 ранку, з автостанції Коломиї, можна виїхати до Шешорів автобусом, вартістю квитка 10-12 грн. Тривалість руху близько 45-50 хв.
Виходити біля сільської ради, спитати водія напрямок, де садиба "Сикитура"?

Якщо Ви їдете автомобілем, то маршрут вибирайте виключно самі, в залежності від міста відправки, напрямку і стану дорожнього покриття по трасі, до самого центру села, до сільської ради, поруч 100 м. ресторан "Аркан", далі до садиби "Сикитура" всього 150 м. Бажано, завчасно  в Коломиї або іншому місті, запастися надлишком (10 л.) пального, так як в самих Шешорах якісного пального НЕ має.Найближча АЗС з якісним пальним в с. Пістинь - 5 км, місті Косові - 12 км, або місті Коломия - 27 км (WOK, OKKO, LUKOIL).

В Шешорах НЕ має банкоматів, тому бажано завчасно мати при собі гривні.
Валюту в Шешорах теж НЕ має де поміняти!!!


В Шешорах є мінімум два достатньо добрих продовольчих магазина, з нормальним асортиментом товарів та алкоголю, побутовий магазин, господарський відділ. Достатній вибір жіночих засобів гігієни та догляду.

В Шешорах є аптечний кіоск (пункт) з НЕстабільним графіком роботи та НЕдостатнім асортиментом ліків.

Точні координати для навігатора

Широта - 48.33342521

Довгота - 24.99001223

Висота - 461м