В чарівному своєю красотою і привабливістю прикарпатському високогірному гуцульському краї, в старовинному селі Шешори, що на Косівщині, поруч із змішаним смереково-буковим лісом, стрімким гірським потічком, скромно розмістиласьневеличка оселя, щироседечно готова прийняти у будь-яку пору року своїх відвідувачів і гостей з усього Світу, для яких елітний сімейно-родинний відпочинок в синіх Карпатах надихає і збуджує на вічне і ліричне блискавично-приємне забуття, заряджає нескінченною енергією, силою духу і душі, захищає від повсякденних турбот і біганини, зайвих нервових потрясінь та негативної інформації.

В літній період стрімкі потоки гірськоїрічки Пістинькита її славновідомі водоспади надають благодатну прохолоду, свіжість і насолоду кожному бажаючому, готовому скупатися в дивовижно прозорій та екологічно чистій воді.
Взимку, на відстані 5 км від пансіонату, розміщена популярна гірськолижна траса з бугільним витягом (підйомником).

Кожний клієнт має можлиість вибору проживання у трьох різнопланових номерах, інтер'єр і художнє оформлення яких є неповторним і ексклюзивним.
На першому поверсі розташований високохудожній номер, з різбленою дерев'яною стелею, стіни оздоблені корковим дубом, великими дубовими вікнами, з яких відкривається неповторна панорама карпатської краси. Номер прикрашений двома інкрустованими гуцульською різьбою дубовими столами, високими буковими кріслами, натуральним каміном з гірського колотого каміння, трьох різних видів. Задня стіна оздоблена натуральним колотим закарпатським каменем і двома кованими бра.
На другому поверсі розташовано дваізольовані номериз окремимисанвузлами. Один номер „черешневий” оздоблений натуральною дерев'яною вагонкою з черешні, двома масивними дубовими півтораспальними ліжками, з виходом на лоджію (4х2 метри), з якої відкривається чудова панорама гірського села Шешори і карпатських хребтів, рясно озеленених хвойно-буковими лісами.
Третій номер „смерековий” оздоблений натуральною світлою хвойною дерев'яною вагонкою, двома дубовими ліжками: двоспальним та півтораспальним. З номера відкривається чудовий пейзаж з панорамним краєвидом з лоджії (6х2 метри) та мансардного вікна.

Прихильники і шанувальники справжньої сауни з липи можуть освіжитися в прохолодному басейні (3,5х2,5 метри), пограти в більярд, поїсти апетитний запашний шашлик влісовій альтанціна невеличкому обривистому беріжку гірського потічка за 10 метрів від будинку.

Поруч із пансіонатом у лісі (за 20 метрів) є відома лісова галявина „поляна кохання”, де закохані шукачі амурних пригод можуть досхочу насолодитися природою.

В низині (за 100-150 метрів) протікає швидкоплинна річка Пістинька. Вона, переливаючись сріблястими водоспадами, залишає в пам'яті відвідувачів приємні спогади та насолоду.

Ідеальна нова відремонтована асфальтна дорога на ділянці від Коломиї до Шешорів.

Точні координати для навігатора

Широта - 48.33342521

Довгота - 24.99001223

Висота - 461м