Чим цікаві Шешори для туриста Мальовниче карпатське село Шешори, що на Івано-Франківщині, завжди приваблювало туристів умиротвореним ритмом життя тутешніх жителів, спокоєм та романтичністю. Саме у Шешорах був написаний народний хіт - пісня «Гуцулка Ксеня», яку місцевий студент присвятив гуцульській красуні, в яку закохався. Чим же тепер багате село Шешори для пересічного мандрівника?

Усім відоме та овіяне легендами озеро Лебедин. Місцеві розкажуть вам таємничу історію про двох закоханих - багату дівчину і юнака-бідняка, яким батьки не дозволяли повінчатися через убогість хлопця. От і втекли молодята у ліс, де натрапили на озеро. Тут вони й навічно повінчалися, залишаючись вірними один одному, як лебеді. Звідси й назва озерця. Цікаво, що точно нікому невідомо, яка глибина цієї містичної водойми.

На річці Пістинці, на якому і розляглися Шешори, є каскад водоспадів, назва яких -Сріблясті. Наймальовничішими і найгучнішими в тому числі серед комплексу Сріблястих водоспадів є Великий та Малий Гуки.

Шешори відзначаються цілющим гірським кліматом. Завдяки цьому тут побудований однойменний з назвою села санаторій-профілакторій. Здоров’я покращують тут цілющі карпатські мінеральні джерела, багате озоном і киснем повітря та м’який благосприятливий клімат.

А ще у Шешорах свого часу проводився унікальний музичний фестиваль етнічної музики та лендарту "Шешори", участь у якому брали не лише колективи Гуцульщини, але й гості зАвстрії, Болгарії, Молдови, Польщі, Росії, Словаччини, Франції, Чехії та інших країн світу (зараз фестиваль перейменували в "Арт-Поле", яке щороку "мандрує" іншими містами України).